Gratis voorstellingen!

“We beschikken over de buitengewone kracht van de verbeelding, maar dit talent vernietigen we systematisch in onze kinderen en in onszelf.”

18 september ging Alphabet in première in de filmtheaters, op 6 oktober gratis is de film te zien bij Het ABC (om 16.00 uur en om 18.30 uur).

Alphabet is de nieuwe film van regisseur Erwin Wagenhofer. Hij benadert grote thema’s van onze tijd op een originele en radicale manier. Na films over voedsel (We Feed the World, 2005) en geld (Let’s Make Money, 2008) stelt hij zich in Alphabet de vraag hoe we in de huidige crisissen terecht zijn gekomen. Waarom zijn we ongelukkig terwijl we alles hebben? Is de opzet en kwaliteit van ons onderwijs een deel van het probleem?

Een aanvulling op dit fraaie filmpje zou kunnen zijn:

“Doen is de beste manier van denken”, van de vrije denkers: https://verruimdehorizon.wordpress.com/?s=de+beste+manier+van+denken

Lees verder ook:

https://verruimdehorizon.wordpress.com/2014/08/22/de-vraag-rijst-wie-helpt-nu-eigenlijk-wie/

https://verruimdehorizon.wordpress.com/2014/08/08/het-etiket-van-beerput-op-rozenwater/